קונטנטו דה סמריק: מעודד מכנס לדני יתום ועד לקנייה ווסט

הסיפורים החמים של קונטנטו דה סמריק – מעודד מכנס לדני יתום ועד לקנייה ווסט – סיכום שבועי

עודד מכנס ורפעת טורק – הכדורגלנים שנכנסו לכולנו ״ישר ללב״ במסגרת תכנית האירוח הותיקה ״ישר ללב״, שהופקה והוגשה על ידי נתנאל סמריק בהפקת קונטנטו דה סמריק  שודרה ב-"רשת" ערוץ 2, זכינו לארח אלפי אנשים עם סיפורים מדהימים שלא חלקו מעולם. שניים מהסיפורים המרתקים ושובי הלב במיוחד היו של שני הכדורגלנים האגדיים,

עודד מכנס ורפעת טורק. שני סיפורים שכוחם בכך שהם הפכו לסמלים הרבה מעבר לכר הדשא ולחובבי הספורט. שני שחקנים שחלקו את הדשא כיריבים רבות, ושניהם נלחמו עם תחושת ייעוד וקהילתיות כאשר התלבשו במדים של הקבוצה בעיר בה נולדו: עודד חורר רשתות במשך רוב הקריירה במדי מכבי נתניה ורפעת, הילד מיפו, כקפטן במדי הפועל תל אביב. עודד מכנס חלק איתנו את הסיפור הגול האייקוני ביותר שלו: ״ההקפצה״ הידועה נגד מכבי פתח תקווה.

רפעת שיתף אותנו בחשש התמידי שלו לחיות מחוץ לבית בו הוא נולד, פחד בלתי פוסק מגירוש וקריעת ילדותו ונעוריו ביפו. אנו בקונטנטו דה סמריק זכינו וזוכים לעבוד עם ספורטאים רבים מליגת העל, שמוציאים לאור את סיפורי חייהם במגרשים ומחוצה להם. הם בוחרים בנו לחלוק את הסיפורים הנסתרים שלהם. לאחר עשורים של הוצאה לאור של סיפורים בשלל פורמט מדיה, אנו נהנים ומתממשים מליווי, הקשבה דיוק והובלת תהליך היציאה לאור של הסיפור הייחודי שמצוי בכל אחד מאיתנו. המפורסמים ואילו שמרגישים שטרם מימשו את היעוד שלהם ורוצים לאפשר להם לצאת לאור בזכות הסיפור המיוחד שלכם.

אנו מאמינים שאין תחליף לפגישה פרונטלית על מנת להכיר יחדיו ולגולל את סיפור חייכם הייחודי וכך לבנות במשותף את הדרך המיוחדת המדויקת לכם. ליווי אישי לספר, לסרט דוקומנטרי, לסדרת ראיונות באולפן, לפודקאסט, לקמפיין מיתוג, בעברית או ביותר מאשר 12 שפות בעולם, להרצאה, לבניית פרופילים ברשתות החברתיות – הכל בזכות הסיפור הייחודי שלכם.

כדי לקבל את כל הכלים שבעזרתם כולנו יכולים לצאת לאור, כל יום בקונטנטו דה סמריק בערוצי המדיה השונים, מוזמנים לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של בית ההוצאה לאור הבינלאומי שלנו ולקבל הדרכות ותובנות היישר לעמוד הפייסבוק האישי שלכם: https://www.facebook.com/BookPublish/ מי מכם שירצה לשלוח לנו הודעת ווצאפ למספר הטלפון של עידו בקונטנטו: 054-7577048 ובה גם השם המלא שלך, נשמח להעניק במתנה הדרכה ראשונה ליציאה לאור בעצמכם מתוך הקורס הדיגיטלי המלא ליציאה לאור של קונטנטו דה סמריק.

כל תגובה תתקבל בשמחה רבה ״קטשפר״ עם סיפורים שלא חלקו מעולם – הספורטאים הגדולים יוצאים לאור בקונטנטו עודד קטש ודורון שפר, שניים משחקני הכדורסל הגדולים ביותר שהיו בארץ – כל אחד עם סיפור קריירה מרתק בנוסף לסיפורים רבים ומסועפים לאחר שתלו את הנעליים וירדו מהפרקט. אנו בקונטנטו נאו זכינו להפיק ולעבוד עם שניהם, כל אחד בפורמט אחר המתאים עבור הסיפור והאישיות המיוחדת שלו.

בין אם זה במדיה או בפרינט, אנו קשובים לצרכים שלכם. אנו בקונטנטו נאו לא מחפשים רק את הסיפור הנסתרים של הטובים ביותר בתחומם. לאחר עשורים של סיפורים בכל פורמט מדיה אפשרי, אנו נהנים ומתממשים מייעוץ ודיוק הסיפור הייחודי שמצוי בכל אחד מאיתנו, ומאמינים שאין תחליף לפגישה פרונטלית על מנת להכיר יחדיו ולגולל את סיפור חייכם הייחודי. ליווי אישי לספר, לסרט דוקומנטרי, לסדרת ראיונות באולפן, לפודקאסט, לקמפיין מיתוג, בעברית או ביותר מאשר 12 שפות בעולם, להרצאה, לבניית פרופילים ברשתות החברתיות – הכל בזכות הסיפור הייחודי שלכם. כדי לקבל את כל הכלים שבעזרתם כולנו יכולים לצאת לאור, כל יום בקונטנטו בערוצי המדיה השונים, מוזמנים לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של בית ההוצאה לאור הבינלאומי שלנו ולקבל הדרכות ותובנות היישר לעמוד הפייסבוק האישי שלכם: https://www.facebook.com/BookPublish/ מי מכם שירצה לשלוח לנו הודעת ווצאפ למספר הטלפון של עידו בקונטנטו: 054-7577048 ובה גם השם המלא שלך, נשמח להעניק במתנה הדרכה ראשונה ליציאה לאור בעצמכם מתוך הקורס הדיגיטלי המלא ליציאה לאור של קונטנטו.